myszki
M220 Silent Mouse Czarny 910-004878
- Model:
M220
- Przeznaczenie: Notebook
- Profil: Uniwersalny
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
79,30 zł / szt
97,54 zł brutto
| Waga | 125 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 130 x 200 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Logitech |
|---|---|
| Model | M220 |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 |
| Wymiary | 99 mm x 60 mm x 39 mm |
| Waga | 75.2 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie | - Mysz |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |