PDU
Listwa zasilająca Basic PDU Series 10A C14 Input 12xC13 Outlet
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0 40
- Temperatyra przechowywania: -20 60
- Wysokość nad poziomem morza: 3000m
- Porty zasilania we.: IEC-C14
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwzwarciowe
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
177,10 zł / szt
217,83 zł brutto
PDU serii podstawowej PE0112 zawiera 12 gniazd AC, dostępnych w konfiguracji ICE i NEMA. Listwa PE0112 charakteryzują się oszczędzającą miejsce konstrukcją 1U, która pozwala na montaż pionowy na zewnątrz szafy Rack, co pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni w serwerowni, przy jednoczesnym zapewnieniu 12 gniazd AC.
- Oszczędność miejsca - zajmuje 1U szafy rack
- Modele z wyjściami IEC lub NEMA
- Zabezpieczenie nadprądowe
- Wykonane z aluminium
| Waga | 1170 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 705 x 115 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ATEN |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Porty zasilania wy. | 12 x IEC-C13 |
| Wymiary | 48.2 x 4.44 x 4.5 cm |
| Waga | 0.65 |
| Certyfikaty |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Napięcie | 240 |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 2300 VA |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |