laminatory
Laminator AEON A3
- Czas nagrzania: 5
- Laminacja na gorąco: Tak
- Laminacja na zimno: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
68,73 zł / szt
84,54 zł brutto
Laminator AEON A3
Laminator ESPERANZA AEON to urządzenie, które sprawdzi się zarówno w domu jak i w niewielkim biurze. Jest bezpieczny i prosty w obsłudze. Błyskawicznie zalaminujesz dokumenty do rozmiaru A3, w trybie na gorąco lub na zimno. Laminator szybko i wygodnie zabezpieczy ważne dokumenty, zdjęcia, szkice czy rysunki na długi czas. Jego nowoczesny wygląd będzie pasował do każdego wnętrza w domu lub biurze.
| Waga | 1500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 460 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Czas nagrzania | 5 |
| Laminacja na gorąco | Tak |
| Laminacja na zimno | Tak |
| Max. grubość folii | 125 |
| Funkcja cofania | Nie |
| Prędkość laminacji | 250 |
| Wymiary | 430 x 140 x 65 mm |
| Waga | 1.43 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Format | A4 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |