kuchnie mikrofalowe
Kuchenka mikrofalowa Estofado Biała
- Moc: 700
- Średnica talerza: 24.5
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
158,29 zł / szt
194,70 zł brutto
Kuchenka mikrofalowa Esperanza ESTOFADO pozwala na przygotowanie różnorodnych potraw w prosty sposób, bez skomplikowanej obsługi. Ustaw czas pracy swojej kuchenki jednym ruchem za pomocą praktycznego pokrętła. To maksymalne uproszczenie obsługi pozwoli Ci cieszyć się funkcjonalnością sprzętu przez długi czas. Talerz obrotowy zapewnia równomierne podgrzewanie potraw. Dzięki niemu Twoje danie będzie zawsze idealnie podgrzane na zewnątrz i w środku.
Smaczny posiłek w kilka minut
- 5 poziomów mocy
- Prosta i wygodna obsługa
- 700 w mocy wyjściowej
- Zużycie prądu: 230 V / 50 Hz, 1100 W (mikrofale)
- Moc wyjściowa mikrofal: 700 W
- Częstotliwość pracy: 2450 MHz
- Sterowanie mechaniczne
- Zakres minutnika: 30 minut
- 5 poziomów mocy
- Otwieranie drzwiczek przyciskiem
- Talerz obrotowy o średnicy 245 mm
| Waga | 11400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 265 x 365 x 465 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Moc | 700 |
| Średnica talerza | 24.5 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Funkcje (AGD) (mikrofale) | Timer |
| Rodzaj wyciskarki | Do cytrusów |
| Wymiary | Komora: 311 x 301 x 202 mm |
| Waga | 9.4 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Pojemność | 20 |
| Wysokość | 243 |
| Szerokość | 446 |
| Głębokość | 336 |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Grill | nie |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny, Biały |
| Termoobieg | nie |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |