kuchenki elektryczne i gazowe
Kuchenka indukcyjna Vesuvius
- Moc: 2000
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Nie dotyczy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 12 w magazynie
81,50 zł / szt
100,25 zł brutto
Nasza kuchenka indukcyjna jest wspaniałym rozwiązaniem zapewniającym oszczędność energii oraz czasu gotowania. Podgrzewa tylko podstawę naczynia do gotowania i tylko na obszarze gdzie znajduje się naczynie. Dzięki specjalnym funkcjom, można wybrać temperaturę i tryb gotowania naciskając tylko jeden przycisk.
- Zasilanie: 230 V, 50 Hz
- Powierzchnia do gotowania: czarna, matowa płyta ceramiczna
- Pole grzewcze obejmuje zakres średnic od 12 do 20 cm
- 50% oszczędności czasu w porównaniu do elektrycznej płyty grzewczej
- Automatyczne wykrywanie naczynia - automatyczne wyłączenie jeżeli naczynie nie jest odpowiednie
- Regulacja temperatury w zakresie 80 °C-270 °C
- 4 specjalne funkcje gotowania
- W zależności od wybranej funkcji do 8 poziomów grzania
- Dotykowy panel sterowania z dużym wyświetlaczem
- Minutnik z sygnałem wyłączenia
- Wyświetlacz mocy, temperatury i czasu
- Nóżki stabilizujące podstawę kuchenki
| Waga | 2090 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 303 x 370 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Moc | 2000 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Nie dotyczy |
| Regulacja temperatury | Nie |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe | Nie dotyczy |
| Mycie w zmywarce | Niezalecane |
| Ilość programów | 4 |
| Wymiary | 33 x 28 x 7 cm (zewnętrzne) |
| Oznaczenia | |
| Budowa | indukcyjna |
| Kolor | czarny |
| Liczba palników / pól grzejnych | 1 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |