kuchenki elektryczne i gazowe
Kuchenka indukcyjna Krakatau
- Moc: 2000
- Regulacja temperatury: Tak
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
53,51 zł / szt
65,82 zł brutto
Nasza kuchenka indukcyjna jest wspaniałym rozwiązaniem zapewniającym oszczędność energii oraz czasu gotowania. Podgrzewa tylko podstawę naczynia do gotowania i tylko na obszarze gdzie znajduje się naczynie. Dzięki specjalnym funkcjom, można wybrać temperaturę i tryb gotowania naciskając tylko jeden przycisk.
- Zasilanie: 230 V, 50 Hz
- Powierzchnia do gotowania: matowa czarna ceramiczna płyta
- Pole grzewcze obejmuje zakres średnic od 12 do 20 cm
- 50% oszczędności czasu w porównaniu do elektrycznej płyty grzewczej
- Automatyczne wykrywanie naczynia
- Automatyczne wyłączenie jeżeli naczynie nie jest odpowiednie
- Regulacja temperatury w zakresie 80 °C-270 °C
- 5 specjalnych funkcji gotowania
- W zależności od wybranej funkcji do 8 poziomów grzania
- Sterowany przyciskami panel z dużym wyświetlaczem
- Minutnik z sygnałem wyłączenia
- Wyświetlacz mocy, temperatury i czasu
- Nóżki stabilizujące podstawę kuchenki
| Waga | 1970 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 325 x 400 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Moc | 2000 |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Zabezpieczenie przeciwwypływowe | Nie dotyczy |
| Wymiary | 36 x 28 x 7 cm |
| Oznaczenia | |
| Budowa | elektryczna |
| Kolor | czarny |
| Liczba palników / pól grzejnych | 1 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |