klawiatury
KSK-5230IN(US) Touchpad, IP68
- Model:
KSK-5230IN
- Wymiary:
343 x 228 x 12 mm
- Rodzaj: Mini
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
265,53 zł / szt
326,60 zł brutto
KSK-5230IN(US) Touchpad, IP68
Ergonomiczna silikonowa klawiatura zawierająca 87 klawiszy wraz z 12 klawiszami FN i wielofunkcyjnym panelem dotykowym (touchpadem). KSK-5230INEL posiada doskonale wyczuwalną i miłą dla dłoni powłokę. Dodatkowo jest wodoodporna, spełnia normę IP68, czyli może być zanurzona w wodzie.
| Waga | 1080 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 270 x 370 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | KEYSONIC |
|---|---|
| Model | KSK-5230IN |
| Wymiary | 343 x 228 x 12 mm |
| Rodzaj | Mini |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |