torby/etui/plecaki
Kieszeń BASE XX 13-13.3 czarna
- Wymiary:
350 x 245 x 25 mm
- Waga: 100
- Rodzaj: Etui
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
36,58 zł / szt
44,99 zł brutto
| Waga | 130 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 365 x 270 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 350 x 245 x 25 mm |
| Waga | 100 |
| Rodzaj | Etui |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Poliuretan |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |