karty pamięci
Karta microSDXC 1TB Express 800/600MB/s Nintendo Switch 2
- Pojemność pamięci flash: 1
- Wymiary:
1 x 11 x 15 mm
- Waga: 0.3
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
564,59 zł / szt
694,45 zł brutto
Karta microSDXC 1TB Express 800/600MB/s Nintendo Switch 2
Dostarczająć wydajność klasy SSD w kompaktowym formacie microSD, karta EP Express z łatwością zasila smartfony, urządzenia VR, drony, aparaty i konsole do gier nowej generacji.
| Waga | 12 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 100 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Patriot |
|---|---|
| Pojemność pamięci flash | 1 |
| Wymiary | 1 x 11 x 15 mm |
| Waga | 0.3 |
| Prędkość zapisu | 600 |
| Prędkość odczytu | 800 |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Klasa pamięci | V30 |
| Standard pamięci SD / CF | UHS-I |
| Adapter | Nie |
| Czytnik USB | Nie |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |