kamery przewodowe
Kamera IP DS-2CD2T46G2-2I (2.8mm)(C)(BLACK)
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Wymagania środowiskowe:
- Wilgotność poniżej 95% (bez kondensacji)
- Temperatura pracy -30°C do +60°C
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
543,30 zł / szt
668,26 zł brutto
| Waga | 1452 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 390 x 155 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | RJ-45 |
| Bezpieczeństwo | Podgląd na żywo do 6 kanałów jednocześnie Zgodność ze standardem ONVIF (profil S, profil G, profil T), ISAPI, SDK Obsługa do 32 użytkowników / 3 poziomy dostępu: Administrator, Operator, Użytkownik Bezpieczeństwo Ochrona has |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Standardy | 802.3af |
| Minimalne oświetlenie | 0 |
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Minimalna czułość | 0 |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Wytrzymałość mechaniczna | IK00 |
| Kąt widzenia poziomy | 103 |
| Kąt widzenia pionowy | 55 |
| Wymiary | (śr./wys.) 105×289,5 mm |
| Waga | 1.075 |
| Matryca |
|
| Obiektyw |
|
| Zasilanie |
Pobór mocy
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | UHS-III |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |