słuchawki
HA-FX10 czerwone
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
33,26 zł / szt
40,91 zł brutto
Kolorowe słuchawki dokanałowe z dynamicznym dźwiękiem
- Słuchawki douszne z dynamicznym dźwiękiem
- 8 wersji kolorystycznych
- Silikonowe wkładki w rozmiarach S/M/L
- Doskonała izolacja dźwięków z zewnątrz
- Przewód o długości 1,2m z pozłacanym wtykiem w kształcie L
| Waga | 47 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 50 x 150 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | JVC |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 8 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 23 |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Waga | 3.3 |
| Akcesoria w zestawie | Wymienne silikonowe nakładki w 3 rozmiarach S/M/L |
| Długość przewodu | 1.2 |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |