grzejniki
Grzejnik kwarcowy 400W/800W Thar
- Maksymalna moc: 800
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
- Zimny nadmuch: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
22,64 zł / szt
27,85 zł brutto
Nasz termowentylator to idealne rozwiązanie w ogrzewaniu Twojego domu. Szybko i skutecznie nagrzeje łazienkę czy pokój dziecka w chłodne dni. Jego mały rozmiar sprawdzi się również na kampingu czy działce. a jego nowoczesny wygląd ozdobi każde wnętrze.
- Napięcie: 220240 V
- Częstotliwość: 50/60 Hz
- Moc: 400W/800W
- Zabezpieczający przełącznik przechyłowy
- Uchwyt do przenoszenia
- Przewód zasilający: 1.2 m
| Waga | 845 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 260 x 375 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Maksymalna moc | 800 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Zimny nadmuch | Nie |
| Minimalna moc | 400 |
| Oscylacja | Tak |
| Termostat | Nie |
| Wymiary | 25 x 9.5 x 39.5 cm |
| Timer | Nie |
| Typ | Grzejnik kwarcowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |