grzejniki
Grzejnik 1000/2000W MOJAVE
- Maksymalna moc: 2000
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
- Stopnie regulacji: 3
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
25,87 zł / szt
31,82 zł brutto
| Waga | 1000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 240 x 240 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Maksymalna moc | 2000 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Stopnie regulacji | 3 |
| Zimny nadmuch | Nie |
| Termostat | Tak |
| Oscylacja | Nie |
| Minimalna moc | 1000 |
| Wymiary | 240 x 110 x 230 mm |
| Waga | 1.075 |
| Funkcje specjalne | - Podświetlenie włącznika |
| Timer | Nie |
| Typ | Termowentylator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |