Golarka Dreame S7
- Model:
S7
- Czas pracy na baterii/bateriach: 90
- Czas ładowania: 90
- Pełna specyfikacja
Golarka uniwersalna Dreame S7 łączy w sobie cztery zaawansowane technologie golenia, umożliwiając gładkie i precyzyjne golenie niezależne od rodzaju brody. Silnik wysokoobrotowy w połączeniu z algorytmem sztucznej inteligencji i regulacją mocy w czasie rzeczywistym zapewnia skuteczne golenie bez konieczności wielokrotnego przesuwania maszynki. Wyjątkowo cienka folia o grubości 90 mikrometrów w połączeniu z samoostrzącymi się ostrzami ustawionymi pod kątem 33 stopni pozwala chwycić i przyciąć włosy o dowolnej długości i grubości z wyjątkową precyzją.
Gładkie golenie dzięki wydajności zapewnianej przez wysoki moment obrotowy
Wyposażona w wysokoobrotowy silnik Dreame golarka S7 zapewnia nawet trzykrotnie większą noc cięcia niż tradycyjne golarki. Natychmiastowo przycina włosy bez konieczności wielokrotnego przesuwania, ograniczając podrażnienia skóry i zapewniając komfort w przypadku skóry wrażliwej.
Folia o grubości rzędu mikronów zapewniająca dokładne golenie od cebulek aż po sam koniec włosów
Wyjątkowo cienka folia o grubości 90 m przewyższa tradycyjne grube folie, ściśle przylegając do cebulek włosów, dzięki czemu z łatwością przycina włosy o dowolnej długości i grubości. Skutecznie tnie, zapewniając gładkie, odświeżone wykończenie za jednym przesunięciem maszynki.
Precyzyjna ostrość zapewniająca dokładne golenie
Samoostrzące się ostrze Dreame charakteryzuje się ostrym kątem 33°, który zapewnia optymalną ostrość przy zachowaniu sztywności, długotrwałej wytrzymałości i komfortu dla skóry, zapewniając niezmiennie wydajne golenie.
Inteligentne wykrywanie brody i regulowana wydajność
Po delikatnym kontakcie ze skórą golarka S7 automatycznie się włącza i wykrywa gęstość brody. Algorytm sztucznej inteligencji nieustannie dostosowuje moc w czasie rzeczywistym, zapewniając precyzyjne, wydajne oraz bezpieczne dla skóry golenie.
| Waga | 90 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 175 x 235 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dreame |
|---|---|
| Model | S7 |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 90 |
| Czas ładowania | 90 |
| Stosowanie na mokro | Nie |
| Trymer | Nie |
| Stosowanie na sucho | Nie |
| Seria | Dreame S7 |
| Wymiary | 4.5 x 4.5 x 8.2 cm |
| Waga | 258 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Typ | Dla mężczyzn |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |