telewizory
Telewizor OLED+ 77 cali 77OLED950/12
- Model:
77OLED950/12
- Smart TV: Tak
- Obsługa 3D: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
14 881.85 zł / szt
18 304.68 zł gross
77OLED950/12
Nasz najlepszy telewizor OLED+ jest dla tych, którzy chcą rozkoszować się najjaśniejszym i najbardziej realistycznym obrazem - i czterostronnym, niezrównanym zanurzeniem Ambilight. W połączeniu z wysokiej klasy systemem dźwiękowym zapewnia wrażenia jak żadne inne.
Telewizor 4K OLED+ Ambilight. Najwyższa jakość obrazu.
- Wszechstronne zanurzenie. Telewizor z 4-stronnym oświetleniem Ambilight
- Jasny panel OLED META 3. Precyzja, jasność i szczegółowość
- Niezależnie od tego, co oglądasz, obraz jest bardzo realistyczny. Procesor obrazu P5 z technologią SI.
Twoja rozrywka - z pełnią krasy.
- Przemyślana konstrukcja i odpowiedzialne opakowanie
- Łączność z inteligentnymi sieciami domowymi, asystentami głosowymi i nie tylko
Filmy, programy, gry. Zanurz się w realistycznym świecie.
- Rozrywka, którą kochasz, z niewielką pomocą Google
- Kinowe doznania przy każdym oglądaniu i graniu
- Immersyjna technologia dźwięku przestrzennego
- Total Gaming Solution. Ekscytująca rozgrywka dla każdego gracza
| Weight | 44250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1940 x 200 x 1116 cm |
Technical Specifications
| Brand | Philips |
|---|---|
| Model | 77OLED950/12 |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 70 |
| Wysokość z podstawą | 1011 |
| Głębokość z podstawą | 310 |
| Waga z podstawą | 34.25 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 |
| DLNA | Tak |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 120 |
| Obraz | Micro Dimming Perfect |
| System TV | Google TV |
| System dźwięku |
|
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 147 |
| Waga | 33.8 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Pamięć wewnętrzna | 32 |
| Wysokość | 991 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1712 |
| Głębokość | 67 |
| Panel | OLED+ |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | Analogowy |
| Gniazda we/wy | 1 x Satellite |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 77'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |