telewizory
Telewizor LED 43 cale 43HE2445E
- Model:
43HE2445E
- Smart TV: Tak
- PVR/DVR: Tak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 18 in stock
801.70 zł / szt
986.09 zł gross
Reprezentując niezrównaną wydajność, jakość i innowację, system TiVo OS ułatwia ludziom znajdowanie, oglądanie i cieszenie się swoimi ulubionymi filmami, programami telewizyjnymi i sportem w ramach serwisów streamingowych w jednym prostym i intuicyjnym doświadczeniu. Telewizor Smart TV z napędem TiVo zapewnia najlepsze doświadczenia rozrywkowe. Zasilany przez TiVo oznacza wybór, innowację i jest łatwy w użyciu. Telewizor Smart TV Sharp z napędem TiVo łączy to, co oglądasz w ramach usług na żywo i streamingowych, dostosowując wszystko do Twoich potrzeb.
| Weight | 8000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1050 x 125 x 620 cm |
Technical Specifications
| Brand | Sharp |
|---|---|
| Model | 43HE2445E |
| Smart TV | Tak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Obraz | HDR10 |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| System TV | TiVo |
| System dźwięku |
|
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 42 |
| Waga | 6 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 558 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 955 |
| Głębokość | 84 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | Full HD |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Gniazda we/wy | 1 x Satellite |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |