telewizory
Telewizor LED 32 cale 32HA1405E
- Model:
32HA1405E
- Obsługa 3D: Nie
- DLNA: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
396.70 zł / szt
487.94 zł gross
| Weight | 5000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 785 x 110 x 485 cm |
Technical Specifications
| Brand | Sharp |
|---|---|
| Model | 32HA1405E |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Tryb hotelowy | Tak, Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 |
| Wysokość z podstawą | 467 |
| Głębokość z podstawą | 179 |
| Waga z podstawą | 4.6 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Smart TV | Nie |
| System TV | Brak |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Pobór mocy | 26 |
| Waga | 3.5 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 426 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 719 |
| Głębokość | 80 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | HD Ready |
| Tuner TV | DVB-C, DVB-S2 |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0, 3 x HDMI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |