telewizory
Telewizor 55 cali 55HR7465E
- Model:
55HR7465E
- Smart TV: Tak
- Obsługa 3D: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
1 938.40 zł / szt
2 384.23 zł gross
| Weight | 15000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1330 x 130 x 830 cm |
Technical Specifications
| Brand | Sharp |
|---|---|
| Model | 55HR7465E |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 24 |
| Wysokość z podstawą | 773 |
| Głębokość z podstawą | 260 |
| Obraz | HDR |
| Częstotliwość odświeżania | 144 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| System TV | Google TV |
| Pobór mocy | 74 |
| Waga | 11 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 708 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1226 |
| Głębokość | 82 |
| Panel | QLED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Gniazda we/wy | 1 x mini composite |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |