puzzle
Puzzle 54 elementy 3D Kula Stitch 1
- Liczba elementów: 54
- Nr katalogowy:
11597
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
20.65 zł / szt
25.40 zł gross
Puzzle 3D 54 elementy Kula Stitch
Niepowtarzalna, trójwymiarowa zabawa puzzlami - to puzzle 3D marki Ravensburger! Solidne plastikowe elementy pasują do siebie idealnie. Zbuduj Disney Stitch z 54 zakrzywionych elementów, bez użycia kleju!
Puzzle Ravensburger charakteryzują się wysoką jakością. Przez ponad 100 lat cieszą dzieci i dorosłych na całym świecie. Idealne kształty i obrazy dla każdego wieku. Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności, wykorzystując funkcję nauki poprzez zabawę.
| Weight | 83 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 85 x 85 cm |
Technical Specifications
| Brand | Ravensburger Polska |
|---|---|
| Liczba elementów | 54 |
| Nr katalogowy | 11597 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | 3D i 4D |
| Wymiary obrazka | 7,5 x 7,5 x 7,5 cm |
| Marka | Lilo i Stitch |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 8 x 8 x 8 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |