podkładki pod mysz/klawiaturę
Podkładka pod mysz MP511 L
- Przeznaczenie: Biuro
- Podkładka pod nadgarstek: Nie
- Wymiary:
450 x 400 x 3 mm
- Full specification
Status: Out of stock
37.54 zł / szt
46.17 zł gross
Wytrzymała tkanina Cordura
Legendarna reputacja dzięki trwałości, odporności na zachlapanie i właściwościom klasy pro. To mithril wśród materiałów na podkładki pod mysz.
Zoptymalizowana pod kątem gier
Zaprojektowane w celu zwiększenia dokładności i płynności sterowania.
Powierzchnia odporna na zachlapanie
Odporna na pot, rozdarcia i otarcia, co przedłuża jej żywotność i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.
Szwy zapobiegające strzępieniu się
Przedłuża żywotność podkładki, zapobiegając odklejaniu się jej brzegów.
| Weight | 510 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 70 x 430 cm |
Technical Specifications
| Brand | Cooler Master |
|---|---|
| Przeznaczenie | Biuro |
| Podkładka pod nadgarstek | Nie |
| Wymiary | 450 x 400 x 3 mm |
| Pozostałe parametry | Materiał Cordura, Guma |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |