plastikowe
Klocki Youngtimer Trabant 601 Universal Feuerwehr
- Bezpieczeństwo:
Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych.
- Liczba elementów: 77
- Płeć: Chłopcy
- Full specification
Status: Out of stock
39.90 zł / szt
49.08 zł gross
Trabant 601 Universal Feuerwehr
Trabant 601 Universal to rodzinny samochód osobowy który produkowany był w Niemieckiej Republice Demokratycznej w wersji Straży Pożarnej. Karoseria wykonana była z tworzywa sztucznego, zwanego duroplastem.
Model w skali 1:35 złożony w 100% z klocków COBI. Posiada ruchome koła, a dzięki klockowej konstrukcji możliwe są drobne modyfikacje i przeróbki pojazdu. Znakomicie nadaje się na półkę kolekcjonera jak i do zabawy.
- 77 wysokiej jakości elementów
- Wyprodukowane w UE przez firmę z ponad 20-letnią tradycją
- Spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci
- W pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych
- Klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury
- Czytelna i intuicyjna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach
- Klocek z nadrukowanym modelem i nazwą auta
| Weight | 119 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 145 x 175 cm |
Technical Specifications
| Brand | Cobi Klocki |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zalecamy zachowanie opakowania w celach informacyjnych. |
| Liczba elementów | 77 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 24555 |
| Rozmiar zestawu | Mały |
| Wymiary | 10 x 5.5 x 5 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 17 x 4.5 x 14 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Seria | Youngtimer Collection |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |