akcesoria
Klej do papieru PVA 5 L
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE:
Ryzyko zadławienia płynem możliwym do połknięcia.
Do używania pod nadzorem osoby dorosłej.
Nie nadaje się do spożycia.
W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.
Unikać kontaktu z oczami.
W PRZYP - Nr katalogowy:
TU3681
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
59.29 zł / szt
72.93 zł gross
Klej do papieru PVA 5 L
Bezbarwny klej PVA między innymi do papieru.
Nadaje się do robienia slime (glutki).
Klej można nanosić bezpośrednio z wygodnego korka. Później można rozprowadzić pędzelkiem.
| Weight | 5150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 x 180 x 300 cm |
Technical Specifications
| Brand | TUBAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE: |
| Nr katalogowy | TU3681 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Masy plastyczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 20 x 29 x 13 cm |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Bezbarwny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |