Gaming
KIEROWNICA EG103 PC/PS3 VIBRATION FORCE
- Wibracje: Tak
- Force feedback: Nie
- Pedały gazu i hamulca: Tak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 13 in stock
75.70 zł / szt
93.11 zł gross
Esperanza KIEROWNICA EG103 - Kompaktowa kierownica do gier komputerowych, do komputerów oraz konsol PSX, Playstation 2 i 3, Osobny moduł z pedałami gazu i hamulca.
| Weight | 1684 kg |
|---|---|
| Dimensions | 220 x 270 x 275 cm |
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Wibracje | Tak |
| Force feedback | Nie |
| Pedały gazu i hamulca | Tak |
| Drążek zmiany biegów | Nie |
| Kąt obrotu (maks.) | 180 |
| Waga | 1720 |
| Pozostałe parametry | - Manipulator kierunkowy |
| Liczba przycisków | 13 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | PlayStation 3 |
| Kolor | Czerwony |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |