Zestaw głośnomówiący MSpeech AI
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Zasięg: 6
- Złącza: 1 x USB
- Full specification
Inteligentny zestaw głośnomówiący USB
Yealink MSpeech to inteligentny zestaw głośnomówiący USB opracowany wspólnie przez Yealink i zespół Microsoft Smart Voice. Jego wbudowane trzy macierze mikrofonowe mogą znacząco odbierać dźwięk konferencyjny. Mikrofon 6+1 na górze zapewnia funkcję rozpoznawania głosu, w tym transkrypcję głosu, tłumaczenie w czasie rzeczywistym i asystenta głosowego Cortana. Poza tym wbudowane głośniki HD o mocy 4W zapewniają krystalicznie czysty dźwięk w sali konferencyjnej.
MSpeech może zaspokoić potrzeby w zakresie odbioru i odtwarzania średniej wielkości sal konferencyjnych i zapewnić użytkownikom wysokiej jakości wrażenia dźwiękowe. Jako zaawansowane akcesorium audio systemu Microsoft Teams do sali konferencyjnej, MSpeech może zapewnić użytkownikom inteligentne, wydajne i wysokiej jakości wrażenia audio z konferencji.
| Weight | 665 kg |
|---|---|
| Dimensions | 245 x 200 x 85 cm |
Technical Specifications
| Brand | Yealink |
|---|---|
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Zasięg | 6 |
| Złącza | 1 x USB |
| Wymiary | 150 x 67.7mm |
| Waga | 550 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Technologie | Usuwanie echa akustycznego (AEC) |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |