edukacyjne
Zestaw edukacyjny Widoczna kłódka
- Nr katalogowy:
3445
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Edukacyjne
- Full specification
Status: Out of stock
39.99 zł / szt
49.19 zł gross
Zestaw edukacyjny Widoczna kłódka
Zostań profesjonalnym ślusarzem. Zbuduj gigantyczną widoczną kłódkę.
Widoczny mechanizm pokazuje, jak klucz otwiera zamek.
Możesz stworzyć swój własny klucz, zmieniając zęby klucza.
| Weight | 215 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 x 165 x 215 cm |
Technical Specifications
| Brand | 4m |
|---|---|
| Nr katalogowy | 3445 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Edukacyjne |
| Rodzaj | Zestawy naukowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 17 x 22 x 6 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |