Żelazko Seria 3000 2200W DST3020/30
- Moc: 2200
- Stopa: Ceramiczna
- Prasowanie w pionie: Tak
- Full specification
3000 Series Żelazko parowe.
Silny strumień pary pozwala uporać się z każdym zagnieceniem
Nasze żelazko parowe z serii 3000 ułatwia prasowanie dzięki silnemu uderzeniu pary, które rozprasowuje nawet najbardziej oporne zagniecenia. Ceramiczna stopa żelazka zapewnia gładkie przesuwanie żelazka, a zbiornik wody o pojemności 300 ml jest wystarczająco duży, aby można było prasować mniejsze ilości ubrań bez konieczności ponownego napełniania.
Uderzenie pary do 160 g zapewnia dodatkową moc
Silne uderzenie pary zapewnia dodatkową moc, która umożliwia wniknięcie głębiej w tkaninę i łatwe pozbywanie się nawet najbardziej opornych zagnieceń.
Ciągły strumień pary do 35 g/min zapewnia niezmienną skuteczność
Mocny i stały strumień pary pozwala szybciej rozprasowywać zagniecenia.
Moc 2200 W zapewnia szybkie nagrzewanie
Szybkie nagrzewanie i wydajne prasowanie.
Gładko przesuwająca się stopa ceramiczna
Trwała stopa ceramiczna z łatwością przesuwa się po każdej przeznaczonej do prasowania odzieży. Nie przywiera do ubrania, jest odporna na zarysowania i łatwa w czyszczeniu.
Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na ubranie
Blokada kapania zapobiega wyciekaniu wody na ubrania możesz bez obaw prasować przy dowolnej temperaturze.
Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin
Funkcja prasowania w pionie umożliwia odświeżanie ubrań bezpośrednio na wieszaku i usuwanie zagnieceń na wiszących tkaninach, takich jak zasłony. Deska do prasowania nie jest wymagana.
Końcówka Triple Precision umożliwia łatwe dotarcie do trudno dostępnych miejsc
Końcówka Triple Precision jest precyzyjna na 3 sposoby: ma spiczastą końcówkę, rowek do prasowania wokół guzików oraz gładki kształt. Pomaga w prasowaniu najtrudniej dostępnych miejsc, takich jak obszary wokół guzików oraz pomiędzy plisami.
Wbudowany suwak funkcji Calc-Clean i długotrwały strumień pary
Zbiornik tego żelazka można napełniać zwykłą wodą z kranu. Wbudowana funkcja czyszcząca Calc-Clean ułatwia usuwanie kamienia z żelazka i gwarantuje najwyższą wydajność.
Zbiornik wody o pojemności 300 ml to więcej prasowania za jednym razem
Dzięki dużej pojemności zbiornika wody (300 ml) nie trzeba go tak często napełniać. Można wyprasować większą liczbę ubrań za jednym razem.
| Weight | 1400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 x 320 x 160 cm |
Technical Specifications
| Brand | Philips |
|---|---|
| Moc | 2200 |
| Stopa | Ceramiczna |
| Prasowanie w pionie | Tak |
| Strumień pary | 35 |
| Uderzenie pary | 160 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 300 |
| Funkcje | Spryskiwacz |
| Wymiary | 12,1 x 14,3 x 29 cm |
| Waga | 1.2 |
| Długość przewodu | 1.9 |
| Typ | Parowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Fioletowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |