chłodzenie CPU
Wentylator SickleFlow Edge 120 ARGB White 3-pack
- Poziom hałasu: 27.2
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Rodzaj złącza: 3-pin
- Full specification
Status: Out of stock
124.95 zł / szt
153.69 zł gross
TA SAMA LEGENDA, WIĘCEJ PRZEWAGI
Zestaw wentylatorów SickleFlow Edge 120 ARGB 3-Pack zawiera ulepszone łopatki wentylatora, nowo zaprojektowaną ramę, nowatorski system łożysk i kontroler ARGB gen 2 mini dla maksymalnej wydajności i potrójnej mocy.
| Weight | 681 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 x 145 x 155 cm |
Technical Specifications
| Brand | Cooler Master |
|---|---|
| Poziom hałasu | 27.2 |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Rodzaj złącza | 3-pin |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 |
| Przepływ powietrza | 70.7 |
| Prędkość wentylatora (min.) | 690 |
| Podświetlenie | ARGB |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm |
| Waga | 551 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |