wentylatory
Wentylator Mi Smart Standing Fan 2
- Moc: 15
- Wydajność : 20
- Ustawienie kąta pochylenia: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
230.24 zł / szt
283.20 zł gross
Mi Smart Standing Fan 2
Inteligentne rozwiązanie na gorące dni. Wentylator ma 3 tryby prędkości. Łączy się do sieci Wi-Fi. Automatycznie obraca się w zakresie 140°. Sterowanie przez aplikację Xiaomi Home oraz Alexa Amazon oraz Google Asystent.
| Weight | 4200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 560 x 175 x 365 cm |
Technical Specifications
| Brand | XIAOMI |
|---|---|
| Moc | 15 |
| Wydajność | 20 |
| Ustawienie kąta pochylenia | Tak |
| Liczba trybów / prędkości | 3 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Nie |
| Wymiary | 343 × 330 × 1000 mm |
| Waga | 3 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Typ | Podłogowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |