SmartWatch
Smartwatch Fit FW58 Vanad Pro Czarny
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Obsługiwane systemy operacyjne: Android
- Czas pracy na baterii/bateriach: 7
- Full specification
Status: Out of stock
245.70 zł / szt
302.21 zł gross
Zaawansowany smartwatch, stworzony by imponować.
Pulsoksymetr, monitoring snu, tryb multi-sport czy migawka aparatu to tylko przykłady jego możliwości. Ekran Amoledowy z wyjątkowym nasyceniem barw pięknie prezentuje tarcze, które możesz dowolnie zmieniać, w zależności od stroju czy nastroju.
Podobnie jak pasek w zestawie znajdziesz silikonowy oraz bransoletę.
| Weight | 245 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 150 x 180 cm |
Technical Specifications
| Brand | Maxcom |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 |
| Koperta | 40 mm |
| Wymiary | 47×42×11 mm |
| Waga | 58 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | 200 mAh |
| Funkcje |
|
| Typ matrycy | AMOLED |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 1,3" |
| Rozdzielczość | 390 x 390 |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |