klawiatury
KSK-5230IN(US) Touchpad, IP68
- Model:
KSK-5230IN
- Wymiary:
343 x 228 x 12 mm
- Rodzaj: Mini
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 7 in stock
265.53 zł / szt
326.60 zł gross
KSK-5230IN(US) Touchpad, IP68
Ergonomiczna silikonowa klawiatura zawierająca 87 klawiszy wraz z 12 klawiszami FN i wielofunkcyjnym panelem dotykowym (touchpadem). KSK-5230INEL posiada doskonale wyczuwalną i miłą dla dłoni powłokę. Dodatkowo jest wodoodporna, spełnia normę IP68, czyli może być zanurzona w wodzie.
| Weight | 1080 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 270 x 370 cm |
Technical Specifications
| Brand | KEYSONIC |
|---|---|
| Model | KSK-5230IN |
| Wymiary | 343 x 228 x 12 mm |
| Rodzaj | Mini |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |