kalkulatory
Kalkulator WS-1610T HB EMB 0696B001
- Wyświetlacz (linie): 1-liniowy
- Wyświetlacz (cyfry): 16-cyfrowy
- Wymiary:
198 x 150 x 38 mm
- Full specification
Status: Out of stock
65.35 zł / szt
80.38 zł gross
WS-1610T
Zapewnia płynniejszą pracę przy rozwiązywaniu obliczeń podatkowych.
16-cyfrowy kalkulator biurkowy z przydatną funkcją obliczania podatków i regulowanym, odchylanym panelem wyświetlacza. Z klawiaturą "IT-touch", dwoma źródłami zasilania i elegancką, czarną obudową.
- Duży wyświetlacz z możliwością regulacji nachylenia
- Klawiatura dotykowa "IT-touch"
- Obliczanie podatków
| Weight | 308 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 x 155 x 230 cm |
Technical Specifications
| Brand | Canon |
|---|---|
| Wyświetlacz (linie) | 1-liniowy |
| Wyświetlacz (cyfry) | 16-cyfrowy |
| Wymiary | 198 x 150 x 38 mm |
| Waga | 238 |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |