chodziki/jeździki
Jeździk Slider Standard Interaktywny Biały
- Bezpieczeństwo:
Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej.
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
10603W
- Full specification
Status: Out of stock
58.00 zł / szt
71.34 zł gross
INTERACTIVE TINY TOWN SLIDER
Standardowy jeździk z motywem zwierzątka. Posiada obrotowe koła 360°, które zapewniają szeroki zakres ruchu. Wyposażony jest w klakson i tajny schowek pod siedzeniem. W zestawie znajduje się zabawna tablica interaktywna, która odtwarza muzykę i inne zabawne dźwięki! Mocna konstrukcja zapewnia dzieciom bezpieczeństwo i równowagę podczas jazdy. Jeździk nie wymaga montażu, jest gotowy do użycia.
| Weight | 1600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 380 x 580 x 380 cm |
Technical Specifications
| Brand | ZURU Tiny Town |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Tylko do użytku pod nadzorem osoby dorosłej. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 10603W |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Jeździk |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 36.2 x 61.3 x 36 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |