słuchawki
HA-FX10 czarne
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Dźwięk: Stereo
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Full specification
Status: Out of stock
28.67 zł / szt
35.26 zł gross
Kolorowe słuchawki dokanałowe z dynamicznym dźwiękiem
- Słuchawki douszne z dynamicznym dźwiękiem
- 8 wersji kolorystycznych
- Silikonowe wkładki w rozmiarach S/M/L
- Doskonała izolacja dźwięków z zewnątrz
- Przewód o długości 1,2m z pozłacanym wtykiem w kształcie L
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 50 x 175 cm |
Technical Specifications
| Brand | JVC |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 8 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 23 |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Waga | 3.3 |
| Akcesoria w zestawie | Wymienne silikonowe nakładki w 3 rozmiarach S/M/L |
| Długość przewodu | 1.2 |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |