Gaming
GAMEPAD PC/PS 3 USB VANQUISHER
- D-pad: 8-kierunkowy
- Wibracje: Tak
- Force feedback: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
27.93 zł / szt
34.35 zł gross
Funkcjonalny gamepad z wibracjami do konsol PS3 oraz komputerów PC. Idealnie współpracuje z zaawansowanymi grami. Ergonomiczny kształt ułatwia trzymanie i nie powoduje zmęczenia dłoni w czasie gry.
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| D-pad | 8-kierunkowy |
| Wibracje | Tak |
| Force feedback | Nie |
| Liczba gałek analogowych | 2 |
| Liczba przycisków | 12 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | PC |
| Kolor | Zielony |
| Weight | 300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 200 x 200 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |