ciśnieniomierze
Ciśnieniomierz naramienny Verve
- Wymagania środowiskowe:
Wilgotność względna i temperatura:
- Robocza: 10°C do 40°C; 30% do 80% RH
- Przechowywania: -20°C do 60°C; 10% do 95% RH
- Pomiar pulsu: Tak
- Data i godzina pomiaru: Tak
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 11 in stock
30.83 zł / szt
33.30 zł gross
Ciśnieniomierz naramienny Verve
Ciśnienie krwi może wahać się w zależności od zmiennych warunków, a zatem nie zawsze możliwa jest jego prawidłowa ocena na podstawie pojedynczego pomiaru. Nasz ciśnieniomierz umożliwia zapisywanie wyników w pamięci urządzenia, wraz z datą i godziną pomiaru. Pozwała to na monitorowanie zmian ciśnienia. Ponadto nasze urządzenie jest wyposażone w duży, czytelny wyświetlacz, na którym bez problemu odczytasz wyniki swojego pomiaru. Chcesz mieć prywatnego lekarza? Zabierz mnie ze sobą!
| Weight | 454 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 120 x 160 cm |
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Wilgotność względna i temperatura:
|
| Pomiar pulsu | Tak |
| Data i godzina pomiaru | Tak |
| Zakres pomiaru |
|
| Pamięć pomiarów | 60 |
| Mankiet | Regulacja mankietu: w zakresie 22-32 cm |
| Dokładność pomiaru (puls) | 5 |
| Rozpoznanie arytmii serca | Nie |
| Waga | 0.48 |
| Pozostałe parametry |
|
| Wyświetlacz | LCD: 53 x 77 mm |
| Typ | Naramienny |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |