obudowy
CI-01B-OP mATX MiniTower, Game Cube
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 0
- Liczba miejsc montażowych: 7
- Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon
- Full specification
Status: Out of stock
153.74 zł / szt
189.10 zł gross
| Weight | 6800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 330 x 350 x 480 cm |
Technical Specifications
| Brand | Chieftec |
|---|---|
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 0 |
| Liczba miejsc montażowych | 7 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 1 |
| Wymiary | 390 x 265 x 325 (nóżki +22mm) |
| Pozostałe parametry | Miejsca montażowe zewnętrzne 2.5'' x 3 |
| Typ obudowy | Gaming Cube |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Air Duct | Nie |
| Format | Micro ATX |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |