prezentery
Bezprzewodowy prezenter
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Wskaźnik laserowy: Nie
- Wymiary:
130 x 22 x 35 mm
- Full specification
Status: Out of stock
93.99 zł / szt
115.61 zł gross
Bezprzewodowy wirtualny prezenter. Koniec z ograniczeniami w prezentacjach.
Przyciągnij uwagę do konkretnych elementów swojej prezentacji w przekonujący sposób dzięki bezprzewodowemu wirtualnemu prezenterowi. Dzięki programowemu wskaźnikowi nie ma ograniczeń co do powierzchni, na której wyświetlana jest prezentacja. Koniec z niewidocznymi punktami laserowymi na dużym wyświetlaczu! Prezenter można ustawić tak, aby wibrował przed zakończeniem prezentacji i ponownie po upływie zaplanowanego czasu. Posiada również wbudowany akumulator, który pozwala ograniczyć zużycie baterii.
- Umożliwia prezentacje na wszystkich powierzchniach projekcyjnych
- Wirtualny wskaźnik (oprogramowanie na kluczu USB) zamiast wskaźnika laserowego
- Połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz
- Oprogramowanie dołączone do odbiornika USB
- Łatwy w użyciu: przyciski do przodu/do tyłu, czarny ekran
- Funkcja timera wliczona w cenę
- Wbudowany akumulator
| Weight | 95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 70 x 205 cm |
Technical Specifications
| Brand | DICOTA |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Wskaźnik laserowy | Nie |
| Wymiary | 130 x 22 x 35 mm |
| Waga | 4 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |