prezentery
Bezprzewodowy prezenter laserowy
- Komunikacja bezprzewodowa: 2,4 GHz
- Zasięg: 30
- Wskaźnik laserowy: Tak
- Full specification
Status: Out of stock
92.66 zł / szt
113.97 zł gross
Bezprzewodowy prezenter laserowy
Dla płynnej prezentacji
Ten produkt zawiera laser klasy pierwszej. Zielony kolor lasera poprawia widoczność wskaźnika laserowego na wielu powierzchniach. Wyjątkowo smukła obudowa umożliwia wygodną prezentację i przechowywanie. Akumulator zmniejsza koszty konserwacji i ilość wyrzucanych baterii.
Skoncentruj się na treści, a nie na technologii intuicyjne sterowanie ułatwia nawigację. Zintegrowany wskaźnik laserowy pozwala podkreślić ważne punkty. Nie jest wymagana instalacja sterownika, wystarczy go podłączyć i gotowe odbiornik USB automatycznie połączy się z Twoim notebookiem.
- Połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz z odbiornikiem USB
- Wbudowany akumulator
- Zielony laser zapewniający lepszą widoczność punktu laserowego
- Zasięg do 30 metrów
- Przyciski nawigacji (do przodu, do tyłu, czarny ekran)
| Weight | 90 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 95 x 205 cm |
Technical Specifications
| Brand | DICOTA |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Zasięg | 30 |
| Wskaźnik laserowy | Tak |
| Wymiary | 134 x 13.3 x 25 mm |
| Funkcje specjalne | Przyciski nawigacji (do przodu, do tyłu, czarny ekran) |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |