USB
Bezprzewodowy Mini Adapter USB Wi-Fi 150Mbps
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: od -10 do 60 stopni C
- Temperatura przechowywania: do -20 do 70 stopni C - Pasmo: 2,4 GHz
- Standardy: 802.11g
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 26 in stock
14.12 zł / szt
17.37 zł gross
Bezprzewodowy Mini Adapter USB Wi-Fi 150 Mbps
| Weight | 32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 x 100 x 125 cm |
Technical Specifications
| Brand | Qoltec |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura pracy: od -10 do 60 stopni C |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11g |
| Bezpieczeństwo | - WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 Type A |
| Liczba anten | 1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Antena | Wewnętrzna |
| Wymiary | 19 x 16 x 7 mm |
| Waga | 36 |
| Pozostałe parametry | - Kanał pracy: 1 - 14 |
| Chipset | RTL8188EUS |
| Wymagania sprzętowe | Wolny port USB 2.0 |
| Interfejs | USB |
| Typ | WiFi |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |