akumulatory/baterie
AKU GP12170 12V 17Ah GP12170B1
- Wymagania środowiskowe:
25°C±3°C
- Rodzaj: Akumulator
- Wymiary:
181 x 76.2 x 167 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
149.71 zł / szt
184.14 zł gross
| Weight | 5500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 170 x 180 cm |
Technical Specifications
| Brand | CSB |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | 25°C±3°C |
| Rodzaj | Akumulator |
| Wymiary | 181 x 76.2 x 167 mm |
| Waga | 5.5 |
| Pozostałe parametry | - Maximum Discharge Current 230A(5sec) |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 17 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |