punkty dostępowe
AC Wave 2 AP 4x4 MU-MIMO UAP-AC-SHD
- Bezpieczeństwo:
- WEP
- WPA-PSK
- WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES)
- 802.11w (PMF)
- Certyfikaty CE, FCC, IC
- Zysk anteny: 6
- Porty we/wy: 2 x 10/100/1000 Mbit/s
- Full specification
Status: Out of stock
1 413.63 zł / szt
1 738.76 zł gross
AC Wave 2 AP 4x4 MU-MIMO UAP-AC-SHD
| Weight | 2050 kg |
|---|---|
| Dimensions | 260 x 120 x 270 cm |
Technical Specifications
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Zysk anteny | 6 |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Antena | Wewnętrzna |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac-wave2 |
| Wymiary | 220 x 220 x 48.1 mm |
| Waga | 830 |
| Pozostałe parametry |
Anteny
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |
| Zasilanie | UniFi Switch (PoE) |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |